• Со попуст
  • Неодамнешно
ЈУСАМС 6А Кабел за Повеќекратно Полнење 4ft 3 во 1 ПЛЕТЕНКА LED ДИСПЛЕЈ Кабел За Брзо Полнење Со Универзален Адаптер За Полнач Од Типот C/Микро Конектори За Мобилни Теле?

ЈУСАМС 6А Кабел за Повеќекратно Полнење 4ft 3 во 1 ПЛЕТЕНКА LED ДИСПЛЕЈ Кабел За Брзо Полнење Со Универзален Адаптер За Полнач

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

● 6а а До Ц Брзо Полнење И Синхронизација ] USB a До C портата поддржува полнење до 6 A во споредба со другите кабли кои обезбедуваат излез 5 V/2 И пренос на податоци брзини до 480 Mbps. * Забелешка : 1 . Конекторот Ц поддржува полнење и пренос на податоци, ДРУГИ два конектори САМО ПОЛНЕЊЕ. Користење адаптер од најмалку 45 W при полнење за два уреди. 3, кога три пристаништа се полнат истовремено, портата Тип-Ц сепак поддржува брзо полнење. другите порти интелигентно ја прилагодуваат излезната струја. ①Паметен Дисплеј За Напојување И Транспарентен Дизајн Во Реално време видлива моќност на Полнење, покажете статус на полнење и означете процес на висока моќност. Вградените паметни чипови ја следат моќноста на полнењето и автоматски ги прилагодуваат струјата и напонот, избегнувајќи оштетување на батеријата во случај на нестабилна струја.(Ве молиме имајте предвид модул за прикажување само покажете моќност на полнење,таа ниту ја зголемува ниту намалува струјата на полнење). ●3 во 1 Кабли За Полнење● : еден кабел = четири кабли за полнење. Најсовремен дизајн 3-во-1 со 3 различни USB порти. Вклучувајќи поддршка за i P, Micro USB и Type-C за полнење на повеќето мобилни телефони usb c достапни на пазарот. ● Еден За Сите Qulty Usb 3-во-1 6a Дизајн На Кабел За Брзо Полнење, Со вграден микро USB, USB-C, IP и конектори, тоа е единствениот кабел што некогаш ќе ви треба. Одговара на повеќето IP И Android Уреди, но Исто Така И Тип C порта, еден кабел ги исполнува вашите три различни барања, никогаш не треба да подготвувате и носите повеќе кабли насекаде.(Забелешка : 66w излез поддржува само полнење За Huawei Mate40 Pro, а не други модели.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата