• Со попуст
  • Неодамнешно
СУПЕРДАНИ 6-ПОРТ USB Полнач, 40w 8A Мини USB Станица За Полнење, Станица За Полнење За Повеќе Уреди, 4ft Кабел, Компатибилен со iPhone, iPad, Galaxy, Pixel, За Патување, Крстарење, Бело

СУПЕРДАНИ 6-ПОРТ USB Полнач, 40w 8A Мини USB Станица За Полнење, Станица За Полнење За Повеќе Уреди, 4ft Кабел, Компатибилен со iPhone, iPad,

 
DEN 415.84

Количината на стоката
Това е достапна

●6-ПОРТА USB Станица За Полнење ● овој ПОВЕЌЕКРАТЕН USB полнач автоматски ги открива вашите уреди и обезбедува најбрзо можно полнење до 2,4 а по порта, целосно 8А/40 W, за најмногу 6 уреди одеднаш ①Мала, Но Моќна, Мини големина, но има излез ЗА полнење ОД 40 W, оваа USB станица ЗА полнење за повеќе уреди го задоволува најголемиот дел од вашата секојдневна потреба за полнење, за телефони, таблети, слушалки, паметни часовници итн. `+Безбедно И Тивко! Нашата мулти-USB станица за полначи може да се пофали со сеопфатна заштита од краток спој, прекумерна струја, прекумерен напон и прегревање, што го прави сигурен USB центар за полнење каде и да ви треба. ОВОЈ USB блок за полнач има мек индикатор без отсјај што нема да го наруши вашиот сон на ноќната маса. ●Придружник За патување ● Благодарение на неговата минијатурна големина (2,6 x 2,6 x 1,2 инчи), овој ПОВЕЌЕКРАТЕН USB продолжен кабел ЗА порта може да се спакува во вашиот рачен или ранец, дури и во вашиот џеб за само една минута и да оди со вас на секаков вид патување или патување. Крстарење во согласност.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата