• Со попуст
  • Неодамнешно
ЈОХЕКСИ Компатибилен Со Габ Часовник Бенд Замена, Дише Кука &засилувач; Јамка Најлон Безжичен Часовник Бенд Компатибилен Со Детски Часовник

ЈОХЕКСИ Компатибилен Со Габ Часовник Бенд Замена, Дише Кука &засилувач; Јамка Најлон Безжичен Часовник Бенд Компатибилен Со Детски Часовник

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : нашите деца гледаат бенд за габ часовник замената е направена од двослоен ткаат материјал Тој е отпорен на пот и вода, лесен за сушење, лесен, пријателски за кожата, мек и издржлив за секојдневна употреба на вашите деца. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Моќната кука и јамка велкро го одржува Часовникот Габ цврсто На зглобот на вашето дете и е достапен во различни бои за избор на децата. Овој бенд за безжични часовници Габ е специјално дизајниран за теретана, пикник, пливање, качување, пешачење, кампување, патување. ВКЛОПЕТЕ ЈА ГОЛЕМИНАТА на ЗГЛОБОТ : Лесно се прилагодува должината на опсегот на часовникот. Дизајниран специјално за 5.8" детски зглобови и компатибилен со Часовникот Габ. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : нашите деца гледаат замена на бендот усвојуваат пролетни шипки за брзо ослободување од двете страни. Тоа ви овозможува лесно да ги менувате бендовите за гледање за вашите деца без алатка. Што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 1 x Gabb Види Замена Бенд (Без Часовник вклучени). Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со мене.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата