• Со попуст
  • Неодамнешно
Сончева енергија банка, соларен полнач, 42800mAh Енергетска банка, преносен полнач, надворешен батерија со батерии 5v3.1a QC 3.0 Брзо полнење Вградена супер светла фенерче

Сончева енергија банка, соларен полнач, 42800mAh Енергетска банка, преносен полнач, надворешен батерија со батерии 5v3.1a QC 3.0 Брзо

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

42800m Ah Solar Charger x 1 Кабел за полнење x 1. Упатство за корисник x1. Оваа моќна банка е водоотпорна, отпорна на капки, докажано од прашина, отпорна на висока температура и отпорна на ниска температура. Сè уште може да работи нормално во разни груби околини. Ова е многу моќна банка за соларна енергија со одлични перформанси. Тој не е само алатка, туку е и сигурен партнер на кој можете да му верувате во активности на отворено.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата