• Со попуст
  • Неодамнешно
Држач за климатик на магнетски телефонски држач за вентилатор за вентилатор Универзален држач за телефонски држач за телефони

Држач за климатик на магнетски телефонски држач за вентилатор за вентилатор Универзален држач за телефонски држач за телефони

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Два вида спецификации на цвест, прилагодете се на различни воздушни места, или тенки или густи, како што сакате Мала големина и голема моќност, гумена подлога што не се лизга, силиконски материјал за заштита на животната средина, силен диск. Широка компатибилност, прилагодливост, универзална употреба на различни интелигентни дигитални уреди. Променлива локација, побезбедна навигација. Одличен материјал, издржлив. Два вида спецификации на цвест, прилагодете се на различни воздушни места, или тенки или густи, како што сакате. Мала големина и голема моќност, гумена подлога што не се лизга, силиконски материјал за заштита на животната средина, силен диск. Широка компатибилност, прилагодливост, универзална употреба на различни интелигентни дигитални уреди. Променлива локација, побезбедна навигација. Одличен материјал, издржлив. Тркалезен автомобил Универзален удобен автомобил со автомобил за автомобили Вентилатор Магнет Магнет Телефон Магнетна заграда се многу добредојдени за купување во мојата продавница, среќен шопинг!.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата