• Со попуст
  • Неодамнешно
Нова Рамнотежа дете 996 V4 Тениски Чевли

Нова Рамнотежа дете 996 V4 Тениски Чевли

 
DEN 436.48

Количината на стоката
Това е достапна

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Дише плете горниот дел. Филм и синтетички медијален врв за влечење. Ндуранс надворешен ѓон за издржливост. Традиционална конструкција на јазик. Врвот за влечење на прстите обезбедува исклучителна издржливост во областите со голема абење. Нашиот тениски чевел KC996 има плетен горен дел што дише во свежи бои. Се одликува со Филм и Синтетички медијален врв за влечење за супериорна поддршка и стил. Плус, неговиот надворешен ѓон за издржливост е одличен за издржливост на долги релации.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата