• Со попуст
  • Неодамнешно
Алфувкона Мали Девојчиња Чевли За Пешачење Патики За Трчање Тениски Чевли за Деца Црно Дете 8

Алфувкона Мали Девојчиња Чевли За Пешачење Патики За Трчање Тениски Чевли за Деца Црно Дете 8

 
DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна

Етилен Винил ацетат единствен ●Растеглив И Дише Горен Дел ● растегливиот и лесен мрежест горен дел го проширува стапалото на вашето дете додека трчате, што го прави поудобно. Дури и ако децата го носат цел ден, тие нема да се чувствуваат уморни и врзани на нозе. ●Дизајн На Велкро Со кука и Јамка, Лесен и безбеден за носење, погоден за малите бебиња да научат сами да облекуваат и соблекуваат чевли. ●Ѓон Со висока Еластичност ● Користење на флексибилен мек ѓон, нелизгачки, зголемена влечна сила, издржлив И цврст ѓон ЕВА. Жлебната шема на ѓонот го подобрува триењето на подот и ги штити децата од лизгање при одење или трчање. ●Применливи Прилики.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата