• Со попуст
  • Неодамнешно
Pullover на Blencot Girl's Pulverove ја врвови јака 1/4 патент со долги ракави џемпери од руно пулвер Туника врвови со џебови

Pullover на Blencot Girl's Pulverove ја врвови јака 1/4 патент со долги ракави џемпери од руно пулвер Туника врвови со џебови

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

95% полиестер, 5% спандекс Затворање на патент. Само миење на рацете. Карактеристики : Застанете јака со 1/4 патент, долг ракав, џебови од кенгур, ткаенината е истегната, кожата што може да се дише. Дизајн : Лесна маичка со четвртина поштенски. Паднати раменици, долги ракави. Оваа лесна маичка за џемпери совршена за помеѓу температурните промени во текот на денот. 1/4 поштенски кошули може да се носат над вашиот сет на активна облека или спарени со хеланки за обична и лесна облека!. Грижа за облека : Препорачано миење на раката со ниска температура, без белило, избегнувајте изложеност, виси да се исуши.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата