• Со попуст
  • Неодамнешно
Амазон свесен унисекс детски француски тери екипаж на вратот на вратот

Амазон свесен унисекс детски француски тери екипаж на вратот на вратот

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

55% памук, 45% полиестер Повлечете го затворањето. Машинско миење топло. Овој производ е сертифициран неутрален со јаглерод од Cliate Partner преку купување на висококвалитетни јаглеродни кредити. Печатењето на јаглеродно стапало на секој производ се пресметува со помош на протоколот за стакленички гасови. Оваа методологија опфаќа емисии од материјали, производство, дистрибуција и крај на животот. Направено со стандард за органска содржина (OCS) Мешани овластени материјали. Направено со рециклирани стандардни побарувања (RCS) мешани овластени материјали. Пријатно, француско Тери плете. Вклопувањето е дарежливо преку телото. Деколте на екипажот. Дизајн со долги ракави. Откријте ја нашата линија на најважни вредности во основите, фустаните, тексас, надворешната облека и повеќе-сите овластени како јаглеродни неутрални и со сертификати кои се дел од програмата за пријателски заложби за климата. Овој производ е сертифициран неутрален со јаглерод од Cliate Partner преку купување на висококвалитетни јаглеродни кредити. Печатењето на јаглеродно стапало на секој производ се пресметува со помош на протоколот за стакленички гасови.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата