• Со попуст
  • Неодамнешно
Туиџи 6м-6Т роденденски цвет девојки фустан девојки крштевање свадба официјални фустани за танцување наметка за танцување

Туиџи 6м-6Т роденденски цвет девојки фустан девојки крштевање свадба официјални фустани за танцување наметка за танцување

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Должина на фустанот : Должина на коленото Стил на ракав : без ракави. Стил на фустани : Девојки за специјални прилики. Состав на материјал : 65% полиестер виси да се исуши. 65% полиестер 35% вискоза. Затворање на патент. Само миење на рацете. Дизајн за 0-6 години, мало девојчиња за бебиња за новороденчиња. Сезони : пролет, лето, есен, зима. Меки материјал - без избледување. Изработено со висок квалитет на мек полиестер + Tulle + памук, направете го вашето прекрасно бебе девојчиња тело удобно и дишејќи се на кожата. Дизајн : Оваа специјална пригода фустан од облека со топка има класичен плетенски дизајн. Елегантен, моден и симпатичен, сфаќајте го сонот на секое мало девојче во принцеза. Карактеристики - Девојче за девојчиња за бебиња за новороденчиња, грб голем лак, тркалезен врат, без ракави, должина на коленото, руфи. Миење на метод - миење на тоа одделно за да се избегне боење со чиста вода во обични температури. Не миење со топла вода; Висат да се исушат. Боја : Големина на бело злато : Промоциите од 5-6 години можат да варираат во зависност од бојата/големината.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата