• Со попуст
  • Неодамнешно
Ksport CTY420-Ar Асфалт Митинг Амортизер Систем

Ksport CTY420-Ar Асфалт Митинг Амортизер Систем

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Превртен челичен амортизер за зголемен одговор и помалку таложење на топлина Пролет стапки и шок вентил специфични за повлечете трки. Стапки На Пролет (Килограм/Фунта) - Напред : 8,7/487 / Заден 8,7/487. Горни Држачи-Напред : Горна Монтажа На Перница / Задна : Алуминиумска Горна Монтажа. Тешки челични долни држачи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата