• Со попуст
  • Неодамнешно
Заменете го филтерот за воздух Sanzhilu AO-2129 Заменете го 33-2129, високи перформанси, што може да се перат компатибилен со 1999-2019 Chevy/GMC Truck/SUV V6/V8

Заменете го филтерот за воздух Sanzhilu AO-2129 Заменете го 33-2129, високи перформанси, што може да се перат компатибилен со 1999-2019 Chevy/GMC

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Филтерот Санџилу е подмачкан Користењето на производ што може да се пее, еднократно, помага во намалување на отпадот за замена. Филтерот во Санџилу ќе трае подолго од 10 филтри за еднократна употреба. Системот за одржување на филтерот за филтрирање на воздухот Sanzhilu е дизајниран да го исчисти секој филтер за памук на памук со памук во Sanzhilu-што ги отстранува загадувачите и градењето со цел да помогне во обновувањето на перформансите на филтерот. Користете го дегрутирањето на индустриската јачина помага да се раствори нечистотијата, старото масло од филтрирање и другите честички за блогирање на филтерот, дозволувајќи им да се исплакнат лесно со вода. По употреба на плакнење со вода, оставете филтер да се исуши, нанесете свежо масло за филтрирање, ја враќа ефикасноста на протокот на воздухот, така што вашиот филтер за воздух се одвива како нов. ВОЗДУШЕН ФИЛТЕР. ВОЗДУШЕН ФИЛТЕР. Компатибилен со : 2015-2020 Chevrolet Suburban; 2000-2020 Chevrolet Tahoe; 2000-2020 GMC Yukon; 2015-2020 GMC Yukon XL; 2019 Chevrolet Silverado 1500 LD; 2019 GMC Sierra 1500 Limited; 1999-2018 Chevrolet Silverado 1500; 1999-2018 GMC Sierra 1500; 2000-2014 Chevrolet Suburban 1500; 2000-2014 GMC Yukon XL 1500; 2007-2013 Шевролет лавина; 2008 Chevrolet Cheyenne; 2007 Chevrolet Silverado 1500 Classic; 2007 година ГМЦ Сиера; 2007 GMC Sierra 1500 Classic; 2002-2006 Шевролет лавина 1500; 2002-2005 Кадилак Ескаладе; 1999-2002 Chevrolet Silverado 2500; 2002 Chevrolet Silverado 3500; 2000 Chevrolet Suburban 2500; 1999-2000 GMC Sierra 2500 Replaces : A1519 C PA4113 87487 DW87487 R87487 15608916 AF1519 15908906 15908916 22845992 23349854 25313349 CA8755 A CA8756 15408916 15908915 25313348 A3218 C AF1052 AF1519 MGA42487 MA5314 2488 PA5314 A5314 A45314 AF5314 SA8755 VA259 WAF1518 42487 42488 42488 FR.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата