• Со попуст
  • Неодамнешно
Реткиелектрични нови двојни радијатор и вентилатор на кондензаторот компатибилен со Volvo XC70 2008-16 VO3115113 313688673

Реткиелектрични нови двојни радијатор и вентилатор на кондензаторот компатибилен со Volvo XC70 2008-16 VO3115113 313688673

 
DEN 448.00

Количината на стоката
Това е достапна

Компатибилен со Volvo и многу други Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел од вашата оригинална единица за да помогнете во вклопувањето. Замена : Volvo : 31368427-6 313684276 31368867-3 313688673, Parts Link : VO3115113, Опис на артиклот : Двојна радијатор и вентилатор на кондензаторот, Тип на единица : Volvo, компоненти вклучени : Модул за контрола на вентилаторот, количина на конектор : 1 Тип : Маж, материјал за сечилото на вентилаторот : PA+GF, Тип на вентилатор : единечен вентилатор, Покропна вклучена : Со обвивка, материјал за обвивка : . Замена : Материјал : PA+GF. Компјутер тестиран за постојан квалитет и ненадмината сигурност. Вентилатор за двојни радијатор и кондензатор - Компоненти Вклучени : Модул за контрола на вентилаторот Материјал за сечилото на вентилаторот : PA+GF Покриен вклучен : Со материјал за обвивка на обвивка : PA+GF Конектор Тип : Машки конектор Количина : 1.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата