• Со попуст
  • Неодамнешно
Замена на тапанот на предната сопирачка за 2001-2008 година Кавасаки Муле 3000 3010, 2009-2021 Муле 4000 4000 4000 4010, мотор KAF620 41038-0034, 41038-1345, 41038-7501 Флејнсу

Замена на тапанот на предната сопирачка за 2001-2008 година Кавасаки Муле 3000 3010, 2009-2021 Муле 4000 4000 4000 4010, мотор KAF620

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Муле 3000 3010 4000 4000 4010 тапан на предната сопирачка Дел# 41038-0034, 41038-1345, 41038-7501. Замена за 2009-2021 година Кавасаки Муле 4000 4000 4010. Замена за 2001-2008 Кавасаки Муле 3000 3010. Гаранција за 12 месеци. Дел# 41038-0034, 41038-1345, 41038-7501 Апликациско возило - Замена за Kawasaki Mule2009-2021 Mule 4010 KAF6202009-2021 Mule 4000 KAF6202001-2008 Mule 3010 KAF6202001-2008 MULE 3000 KAF620.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата