• Со попуст
  • Неодамнешно
Облека Марки Г Облека за бебиња ребро Телосјут

Облека Марки Г Облека за бебиња ребро Телосјут

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

100% памук Повлечете го затворањето. , 100% чешлано прстен памук 1x1 бебе ребро. CVC боите се 60/40. Хедер е 88/12 чешлан прстен памук/полиестер. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Рамни споеви зашиени од заклучување. , 100% Комбиран Ringspun памук 1x1 бебе ребро; CVC боите се 60/40; Хедер е 88/12 Комбиран ринг -памук/полиестер; Белата е зашиена со 100% памучна нишка; Рамни зашиени шевови; Двоен игла врзувачки врзани на вратот на рамената на рамената, рамената, ракавите и отворањето на нозете; Иновативно трино затворање; Конструкција на страничен цвест; Етикета Easy Tear; Етикета за следење во согласност со CPSIA во страничен цвест; Машина што може да се мие/ смалува суво ниско; Fit : новороденче Унисекс; Белешка : Описите во боја означуваат бои на телото/трим, д. Балерина/Mauvelous означува балерина каросерија со мауверозна трим. Описите на бојата, како што е Кели/црвено-бела лента/црвена боја, укажуваат на Кели Бодисит со ракави со црвено-бели ленти и црвена боја.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата