• Со попуст
  • Неодамнешно
Zfttzymx Бебе девојки момчиња 1piece кратки ракави патент ромпер бебе памучни графички пижами

Zfttzymx Бебе девојки момчиња 1piece кратки ракави патент ромпер бебе памучни графички пижами

 
DEN 204.48

Количината на стоката
Това е достапна

95% памук, 5% спандекс Затворање на патент. Пакет вклучуваат : 2x бебешки момчиња памук патент ромпер (3-36 месеци). Долги двојни патенти од глуждот до брадата погодни за облекување и промена на пелени. Памучна ткаенина пријателска со кожата, мека дише и удобна. Бебе кратки ракави патент ромпер цветен печатење каросерија. Погледнете ја табелата со големина за нарачка.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата