• Со попуст
  • Неодамнешно
ZLXDP Zhonghaifeng Бања за бања Керамичка бања со пет парчиња поставена уста за миење на устата за заби

ZLXDP Zhonghaifeng Бања за бања Керамичка бања со пет парчиња поставена уста за миење на устата за заби

 
DEN 1102.40

Количината на стоката
Това е достапна

Едноставен, но елегантен, погоден за најразлични стилови на украсување Прекрасна поставеност, лесно да се реши уредната бања. Постојат два вида пакети од кои може да се изберат, категоризираат и сумираат и да станат пејзаж во вашата бања. Едноставна мода, практична, исто така убава декорација на мијалник. Може да се користи за складирање на најразлични рачно изработени сапуни. Може да се користи и за чување мали предмети како што се обетки и обетки. Едноставен, но елегантен, погоден за најразлични стилови на украсување. Прекрасна поставеност, лесно да се реши уредната бања. Постојат два вида пакети од кои може да се изберат, категоризираат и сумираат и да станат пејзаж во вашата бања. Едноставна мода, практична, исто така убава декорација на мијалник. Може да се користи за складирање на најразлични рачно изработени сапуни. Може да се користи и за чување мали предмети како што се обетки и обетки. Едноставно, но елегантно, погодно за најразлични стилови на украсување. Прекрасна декорација на мијалник. Може да се користи за складирање на најразлични рачно изработени сапуни.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата