• Со попуст
  • Неодамнешно
80 парчиња сапун заштеда бамбус дрво сапун сад сад сад бања дрвена сапун држач рачно изработени додатоци за туширање за када за туширање за домашна кујна бања сапун

80 парчиња сапун заштеда бамбус дрво сапун сад сад сад бања дрвена сапун држач рачно изработени додатоци за туширање за када за туширање за домашна

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Убава комбинација : getе добиете 80 парчиња држачи за сапуни од сапун, вклучувајќи 40 парчиња оригинални држачи за сапуни од дрво 8 и 40 парчиња карбонизирана боја 8 држачи за сапуни со стапчиња, од кои секоја мери приближно 12 x 9 x 1,8 cm/ 4,72 x 3,54 x 0,7 инчи; Постојат многу од нив за вашите дневни потреби за употреба и замена и тие се добро спакувани со цел да ги спречат да кршат за време на транспортот. Практичен дизајн на скалила : Дизајнот на креативната скала ги прави сапунските фиоки попривлечни, лесни за исцедување и суво; Изгледот на бојата на дрвото и карбонизираната боја се едноставни, но стилски; Задржаната текстура на дрво му дава на решетката на сапунот уметничко чувство. Долго време за сервирање : држачите на сапун се изработени од квалитетен материјал од бамбус дрво, силен и сигурен, без мирис и мазен, не е лесен за кршење или деформирање; Овие лавици за сапуни се лесни за чистење и можат да се применуваат долго време. Елегантно и практично : Со сигурна структура и практичен дизајн, дрвените прегратки за сапуни можат да одговараат на вашиот простор за живеење и едноставен начин на живот, кои се елегантни и корисни потреби за домаќинството, донесувајќи погодност за вашиот живот. Применливи прилики : Овие фиоки за сапун од бамбус може да се применат за бања, кујна и други места за да ги ставите сапуните за туширање, сунѓерите за миење садови, топки за чистење и други работи; Дизајнот на бамбус заграда го намалува лепливото чувство помеѓу сапунот и основата. Карактеристики : Прекрасни домови : Сигурните материјали на држачите за дрво сапун обезбедуваат долго време на сервирање, а рационализираните дизајни за изглед го прават дрвениот сапун сапун да изгледа поубаво и едноставно, додавајќи поголема убавина во вашата куќа.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата