• Со попуст
  • Неодамнешно
сончево Маслено Сликарство Сончево Сончоглед Кујна Крпа За Садови Со Висечка Јамка Абсорбента Крпа За Раце За Чистење И Сушење На Бањата Крпа За Перење

сончево Маслено Сликарство Сончево Сончоглед Кујна Крпа За Садови Со Висечка Јамка Абсорбента Крпа За Раце За Чистење И Сушење На

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

УЛТРА АБСОРБЕНТА-Овие крпи се лесни, супер апсорбирачки и брзо се сушат; машина за перење И издржлива за секојдневна употреба ДЕКОРАТИВЕН ДИЗАЈН-Живописни персонализирани обрасци прават одлична крпа за раце и добра изработка, ова ќе биде добра декорација за секое место и во секое време, Како Што Се Божиќ, денот на Благодарноста и други фестивали. Висок КВАЛИТЕТ потрајни и долготрајни. БЕЗ ВЛАКНЕНЦА - - - - Ултра мека и мека текстура, пријателска за кожата и без пролевање. ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ НА ПРИСТАП - - - - Изградени Со прилагодлив прицврстувач за јамка, овие крпи може да се закачат насекаде околу вашиот дом за употреба со брз пристап. *** ВЕ МОЛИМЕ ЗАБЕЛЕЖЕТЕ* * * 1.Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата