• Со попуст
  • Неодамнешно
2 парчиња Капак На Кутијата За Ткиво Стп, Модерен Држач За Квадратни Ткивни Кутии Од Стп Кожа +Држач За Кутија За Правоаголни Ткива - Декоративен Држач/Организатор З?

2 парчиња Капак На Кутијата За Ткиво Стп, Модерен Држач За Квадратни Ткивни Кутии Од Стп Кожа +Држач За Кутија За Правоаголни

 
DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

Стп Материјал : Изработен со врвен квалитет стп кожа Може да се преклопи за лесно складирање. Чистењето е исто така лесно. Само избришете со влажна крпа. Лесен За Употреба : само отворете го велкро појасот на дното за лесна замена на празни кутии за ткиво. Големина : капак на кутијата со правоаголни ткива, големината е 9, 5х5х5 инчи,капак на кутијата со квадратни ткива, големината е 5, 25х5, 25х5 инчи.има доволно простор за сместување на повеќето ткива. Преклопување : капакот на кутијата за ткиво направен од кожа може да се преклопи во првобитната форма кога не се користи. Пренослив е и многу погоден за патување. Применливи Сценарија : Совршен за кујна, дневна соба, семејна соба, канцеларија, занаетчиска соба, спална соба, автомобили итн. Стп Материјал : Изработен со врвен квалитет стп кожа. Може да се преклопи за лесно складирање. Чистењето е исто така лесно. Само избришете со влажна крпа. Лесен За Употреба : само отворете го велкро појасот на дното за лесна замена на празни кутии за ткиво. Преклопување : капакот на кутијата за ткиво направен од кожа може да се преклопи во првобитната форма кога не се користи.


Клучни карактеристики

Material:
Quality PU Leather. Size

Слични производи во категоријата