• Со попуст
  • Неодамнешно
Лавици За Крпи СО СВЕТИЛКИ За Декор На Ѕидови Во Бањата, Метални Држачи за Крпи Со Дрвена Полица, Организатор За Складирање На Црн Минималистички Дизајн Со Три Куки

Лавици За Крпи СО СВЕТИЛКИ За Декор На Ѕидови Во Бањата, Метални Држачи за Крпи Со Дрвена Полица, Организатор За Складирање На Црн Минималистички

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

РЕШЕТКАТА ЗА КРПИ со дрвена решетка за Пешкири може да собере најмалку 3 екстра големи димензии(30"х60") меки убави крпи Може да издржи до 60 килограми. Пешкир лавици за бања ѕид монтиран Со Дрвена Полица. Можете да чувате крпи одделно по потреба. стилски на ѕидот монтирање крпа за складирање надградба декоративни допир на бања декор. НЕМА ПОТРЕБА ДА ВЕЖБАТЕ ДУПКИ-држачот за крпи за капење доаѓа со четири специјални куки за лепило, кои можат да се поврзат со ѕидот без дупки за дупчење. Ако ѕидот не може да се вметне, може да се фиксира со приложените завртки. СО кука-пешкир решетката со полица има три куки. Сувите и влажните крпи може да се чуваат одделно. Некои мали крпи, крпа за раце, облека, топчиња за капење, четки итн. може да се закачи. ПРОТИВ ПАЃАЊЕ НА ДНОТО - има шипка против паѓање на дното на решетката за крпи, што може да спречи паѓање на некои тенки и неподдржани крпи, што значително ја подобрува употребливоста. ЕДНОСТАВНА ИНСТАЛАЦИЈА - сите дупки на решетката за крпи се резервирани, а инсталацијата може да се заврши со поставување на деловите во правилна положба, а потоа навртување на завртките, а производот е со ексклузивен дизајн на патент.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата