• Со попуст
  • Неодамнешно
Исценета 12 парчиња сапун сапун сапун куќиште за сапун сапун сапун сапун сапун сапун држач сапун кутија сапун сапун сапун сапун сапун сапун рачно изработен сапун ма

Исценета 12 парчиња сапун сапун сапун куќиште за сапун сапун сапун сапун сапун сапун држач сапун кутија сапун сапун сапун сапун сапун сапун рачно

 
DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Контејнер за сапун за туширање : Отворањето на капакот има очигледни испакнати навестувања, што обезбедува практичност на вашата употреба Сад за сапун од када : и не е лесно да се деформира. Патнички сапун сапун. Dispenser за сапун : Погоден за патување, земете салата или други активности на отворено. Контејнер за сапун со бар : и не е лесен за деформирање. Сапун за сапун за бања : Погодно за патување, земете салата или други активности на отворено. Пакетот вклучува 12 X Карактеристики на кутии за сапуни - Материјал : Пластична кутија за сапун за патувања. - Изработено од материјал, издржлив за употреба на сапун за сапун за туширање. - Погодно за патување, земете салата или други диспензери за сапун за активности на отворено. - Големина S : Околу 7x7x2cm држач за сапун. - Боја : зелена, сина, розова, розова сапунска лента. - и не е лесно да се деформира кутија за сапун за патувања. - Отворањето на капакот има очигледни испакнати навестувања, што обезбедува практичност на вашата употреба. -Ефект на одвод со дизајн на капакот, чувајте го сапун сув и уредно сапун кутија.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата