• Со попуст
  • Неодамнешно
WPYYI Задебелување Текстура Плажа Крпи Бања Бања Крпи Во Собата За Возрасни Абсорбента И Мек Материјал

WPYYI Задебелување Текстура Плажа Крпи Бања Бања Крпи Во Собата За Возрасни Абсорбента И Мек Материјал

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Мека и меки Овие крпи се пенат по првото перење, овозможувајќи ви да ја почувствувате величественоста на бањата од удобноста на вашиот дом. Двоен раб на цвест и природно ткаење за издржливост и цврстина. Овие одлични функционални мерења се совршени за секојдневна употреба на овие крпи. Достапни во различни убави бои, овие крпи се совршени за секој дом. Нашите крпи се направени од памук. Машина перат крпи. Ви препорачуваме да се мијат со ладна вода пред првата употреба. Ова им овозможува на високо-памучните влакна да се шират и да му дадат на пешкирот подобра апсорпција. Исушете на тивок оган или закачете да се исуши. Ве молиме, не користете омекнувачи, суви листови и/или белило. Хемикалиите само ја намалуваат мекоста на материјалот. Овие крпи се пенат по првото перење, овозможувајќи ви да ја почувствувате величественоста на бањата од удобноста на вашиот дом. Двоен раб на цвест и природно ткаење за издржливост и цврстина. Овие одлични функционални мерења се совршени за секојдневна употреба на овие крпи. Достапни во различни убави бои, овие крпи се совршени за секој дом. Нашите крпи се направени од памук. Машина перат крпи. Ви препорачуваме да се мијат со ладна вода пред првата употреба. Ова им овозможува на високо-памучните влакна да се шират и да му дадат на пешкирот подобра апсорпција. Исушете на тивок оган или закачете да се исуши. Ве молиме, не користете омекнувачи, суви листови и/или белило. Хемикалиите само ја намалуваат мекоста на материјалот. Техника : Исчешлан Памучен Тип : Материјал За Крпи : Памучна Форма : Правоаголна Карактеристика : Брзо Сушење, Апсорпција На Машина за Перење : 5s-10s Style : Обичен Тип : Дезен : Обична Обоена мека и мека.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата