• Со попуст
  • Неодамнешно
Crody Бања Ѕид Прилог Огради Зграби Бар Шини Бања En Грабне Бар, Месинг Рака Железнички Када Поддршка Шини Туш Зафат Ѕид Безбедност Парапет Постари Лица Со Посебни Пот?

Crody Бања Ѕид Прилог Огради Зграби Бар Шини Бања En Грабне Бар, Месинг Рака Железнички Када Поддршка Шини Туш Зафат Ѕид Безбедност Парапет

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Лесен За Инсталирање : На Ѕидовите На Бањата, Особено За Бремена Жена, Постари Лица, Попреченост, по Операција или Засегнати Лица За Мобилност, Спречете Ги Да Се Лизгаат или Да Паднат Асистент За тоалет : Оваа Лента за Зграпчување тоалет Е Идеална за Стари Лица, Инвалиди и Оние Кои Се Опоравуваат од Операција за Независност, Доверба и Безбедност во Бањата. Мултифункционално : Користете Безбедносни Решетки за Зграпчување во Бањата, Кујната, покрај Скалите или Во Просторијата за Перење За Дополнителна Превенција Од Паѓање, Особено за Хендикеп, Постари Лица, Бремени Жени и Деца. Не Само Што Се Применуваат За Користење Како Бања Туш Грабне Бар,Но, Исто Така, Може Да Се Одржи Облека, пешкир И Сл. Златна Грабне Бар. Материјали Цврсти Месинг Производи, Висока Јачина, Без ' рѓа, Без Избледување; Падини Научно Измерени и Прилагодени На Јавни Средства. Златна Грабне Бар. Ракување Со Безбедносна Поддршка Не Грижете се Дали Вашиот Старец и Дете Ќе Паднат или Ќе Се Лизгаат во Бањата за да Ја Осигурате Нивната Безбедност. Лесен За Инсталирање : На Ѕидовите На Бањата, Особено За Бремена Жена, Постари Лица, Попреченост, по Операција или Засегнати Лица За Мобилност, Спречете Ги Да Се Лизгаат или Да Паднат. Асистент За тоалет : Оваа Лента за Зграпчување тоалет Е Идеална за Стари Лица, Инвалиди и Оние Кои Се Опоравуваат од Операција за Независност, Доверба и Безбедност во Бањата. Мултифункционално : Користете Безбедносни Решетки за Зграпчување во Бањата, Кујната, покрај Скалите или Во Просторијата за Перење За Дополнителна Превенција Од Паѓање, Особено за Хендикеп, Постари Лица, Бремени Жени и Деца.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата