• Со попуст
  • Неодамнешно
Аризона Западен кактус Декоративен држач за четки за заби за декор на бањата

Аризона Западен кактус Декоративен држач за четки за заби за декор на бањата

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Западен декор : Атрактивен и уникатен држач за четки за заби за Западна, Аризона, бањи со теми од Catus Направен од керамика со шармантен дизајн на кактус. Стилски и функционален : Додава допир инспириран од природа во вашата бања. Вклучува отвори за држење до 4 четки за заби. Додадете шармантен допир на вашата бања countertop со овој декоративен држач за четки за заби. Керамичкиот држач дизајниран со кактус силуети вклучува отвори за 4 четки за заби. Совршено стилско, но функционално акцент парче за вашиот дом.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата