• Со попуст
  • Неодамнешно
Амбесон Сити Керамички Држач За Четки За Заби, Скица На Урбан Поглед Од Лондон пикадили Со Луѓе Познати Автобуси И Згради, Украсна Разноврсна Плоча За Бања, 4,5 Х 2,7, Р?

Амбесон Сити Керамички Држач За Четки За Заби, Скица На Урбан Поглед Од Лондон пикадили Со Луѓе Познати Автобуси И Згради, Украсна Разноврсна

 
DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните Невладини Организации кои помагаат во напорите за олеснување на земјотресот ГОЛЕМИНА-4,5 "висина и 2,7" ширина. Доволно голем за да собере повеќе четки за заби, до 4. МАТЕРИЈАЛ-Бела сјајна керамика. Издржлив и цврст. Доволно тежок за да застане кога ќе се наполни. КАРАКТЕРИСТИКИ-машина за перење, лесна за чистење. Повеќенаменски декоративен шалтер организатор чаша. РАЗНОВИДЕН-одлично решение за складирање на вашата четка за заби, алатка за шминка, паста за заби, пинцети. ПЕЧАТЕНИ Обрасци со висока технологија. Гордо дизајниран можете исто така да создадете уреден и рафиниран изглед за кујната, канцеларијата или спалната соба. Чувајте ги вашите лажици, четки, уништувачи и сите видови сребрени садови со оваа чаша за организатор на керамика. Во канцеларијата или занаетчиската просторија, организирајте го вашето пенкало и моливи, четки за боја или сите видови канцелариски материјали. Можете исто така да дизајнирате шик и чист изглед за вашата спална соба за да ги задржите сите ваши прибор за шминка, ајлајнери и многу повеќе козметика. Можете лесно да најдете соодветен принт од нашите илјадници обрасци. Генерирајте едноставен, чист и забавен изглед за да оди добро со секој концепт или тема.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата