• Со попуст
  • Неодамнешно
Бела завеса за туширање, елегантна и едноставна бела карирана, завеса за туширање Peva72x72in, декоративна кука за завеси за туширање 72x72in yl1 yl111

Бела завеса за туширање, елегантна и едноставна бела карирана, завеса за туширање Peva72x72in, декоративна кука за завеси за туширање 72x72in

 
DEN 175.84

Количината на стоката
Това е достапна

Направено од висококвалитетен материјал : Пева : непропустлив, водоотпорен, без мирис, чист материјал, добра боја, еколошки материјал Водоотпорна : Нема повеќе лизгави влажни подови - оваа завеса е водоотпорна за да можете да ги задржите подовите на бањата ослободени од прскања и; Може да издржи влажни, влажни околини за бања и туш. Земјоделска карирана завеса во земја, едноставна, но не и едноставна, елиминирајќи го вишокот, оригиналниот живот исто така може да биде тивок и лежерно. Наместо да се жалите во иднина, подобро е да го изберете вистинскиот за вас и здравствените совети на вашето семејство. Број на артикли : 15. Упатства за нега : Машинско миење. Направено од висококвалитетен материјал : Пева : непропустлива, водоотпорна, без мирис, чист материјал, добар боја, еколошки материјал.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата