• Со попуст
  • Неодамнешно
Држач За Четка За Заби TFIIEXFL Држач За Четка За Заби, Држач За Чаши За Четкање Вшмукување Ѕид Од Типот На Ѕид Виси Без Удирање

Држач За Четка За Заби TFIIEXFL Држач За Четка За Заби, Држач За Чаши За Четкање Вшмукување Ѕид Од Типот На Ѕид Виси Без Удирање

 
DEN 3154.72

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : нашиот држач за четки за заби усвојува меѓународно призната пластика погодна за СТОМАЧНИ мускули за да се осигура дека можете безбедно да ја користите Употреба : најчесто се користи за чување паста за заби, , чистење или чешел. Лесен за инсталирање : цицајте ја пастата, прво отстранете ја нечистотијата на ѕидот, а потоа притиснете силно неколку секунди. Едноставен дизајн : [добар квалитет, издржлив] - процес на заварување, полирани крајни точки, подолг век на траење. Хигиенски; Сјајна површина; Никогаш ' Рѓа; Лесен за чистење. Материјал : нашиот држач за четки за заби усвојува меѓународно призната пластика погодна за СТОМАЧНИ мускули за да се осигура дека можете безбедно да ја користите. Употреба : најчесто се користи за чување паста за заби, , чистење или чешел. Лесен за инсталирање : цицајте ја пастата, прво отстранете ја нечистотијата на ѕидот, а потоа притиснете силно неколку секунди. Едноставен дизајн : [добар квалитет, издржлив] - процес на заварување, полирани крајни точки, подолг век на траење. Хигиенски; Сјајна површина; Никогаш ' Рѓа; Лесен за чистење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата