• Со попуст
  • Неодамнешно
ДОИТОЛ Пешкир Лавици, Лак Форма Ѕид Монтирани Пешкир Решетката Креативни Лепило Пластични Мултифункционален Држач За Крпи Организатор Чување Држач За Домашна Бањ

ДОИТОЛ Пешкир Лавици, Лак Форма Ѕид Монтирани Пешкир Решетката Креативни Лепило Пластични Мултифункционален Држач За Крпи Организатор

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Добра алатка за уредување на пешкирот во вашата бања леплив ефект за тежок лого и долга лента за до 2 парчиња крпа во исто време. Изработени од материјал, издржлива и долгогодишна употреба. многу лесен и удобен за инсталирање и употреба. исто така, совршен организатор на решетката за складирање за вашата кујна. Добра алатка за уредување на пешкирот во вашата бања. леплив ефект за тежок лого и долга лента за до 2 парчиња крпа во исто време. Изработени од материјал, издржлива и долгогодишна употреба. многу лесен и удобен за инсталирање и употреба. исто така, совршен организатор на решетката за складирање за вашата кујна. Опис дали барате решетка за крпи за вашата бања и кујна? Оваа ставка ќе ги задоволи вашите потреби. Нашата решетка за складирање крпи е изработена од врвен пластичен материјал, издржлив за долготрајна употреба. многу погодно за секојдневниот живот. Добра алатка за уредување на пешкирот во вашата бања. Карактеристика-Боја : Сина. - Материјал : ПП. - Големина : околу 62х8. - Изработен од материјал, издржлива и долгогодишна употреба.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата