• Со попуст
  • Неодамнешно
Држач за четкичка за заби Суанти, 4 слотови организатор на бања countertop, мермерни држачи за четки за заби за бањи и канцеларии

Држач за четкичка за заби Суанти, 4 слотови организатор на бања countertop, мермерни држачи за четки за заби за бањи и канцеларии

 
DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Голем капацитет : Мерење на 7,6x43, овие држачи за четки за заби се поделени на четири прегради за да држат четки за заби, паста за заби, конец, лосион, ножици, жилет, мелем за усни и ги спречуваат да заземат контра простор. Не-порозен дизајн : Со не-порозен дизајн на дното, дамките во вода во држачот на четката за заби нема да течат и да ја извалкаат работната површина, ниту пак ќе течат на земја, со што ќе се зголеми ризикот од децата да се лизгаат и паѓаат. Лесен за употреба : Интегрираниот дизајн ја елиминира потребата за инсталација. Дното на држачот за четкање на забите има стапала за да го задржи фиксирано, така што не мора да се грижите за тоа да се лизга наоколу на работната површина, како и да ја заштитите вашата работна површина од изгребана. House Helper : Со својата уникатна форма и едноставна боја, овој држач за четки за заби за бања совршено ќе одговара на вашиот стил на бања. Покрај тоа, може да ви помогне да ги организирате вашите лични предмети меѓу членовите на семејството. Смола обезбедува издржливост : изработена од смола и мермер, оваа четка за заби и држач за паста за заби нема да 'рѓа. Ако случајно добиете паста за заби или лосион на неа, можете едноставно да ја исплакнете и да ја исчистите. Голем капацитет : Мерење на 7,6x4.3, овие држачи за четки за заби се поделени на четири прегради за да држат четки за заби, паста за заби, конец, лосион, ножици, жилет, мелем за усни и ги спречуваат да заземат контра простор. Не-порозен дизајн : Со не-порозен дизајн на дното, дамките во вода во држачот на четката за заби нема да течат и да ја извалкаат работната површина, ниту пак ќе течат на земја, со што ќе се зголеми ризикот од децата да се лизгаат и паѓаат.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата