• Со попуст
  • Неодамнешно
SGS 36640 66CR Завршна Мелница Со Повеќе Јаглехидрати Со Високи Перформанси, Алуминиум Титаниум Нитрид Слој, 1 Дијаметар На Сечење, 2 Должина На Сечење, 1 Дијаметар На Стеб?

SGS 36640 66CR Завршна Мелница Со Повеќе Јаглехидрати Со Високи Перформанси, Алуминиум Титаниум Нитрид Слој, 1 Дијаметар На Сечење, 2

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

За зголемени стапки на добиточна храна Инженерска геометрија за тешки материјали како Што Се Титаниум и Нерѓосувачки Челик. Непарен број на флејти за стабилизирање за време на сечењето и намалување на природните хармоници. Крајната мелница Со Повеќе Јаглехидрати е алатка за завршна обработка со висока храна. Геометријата се истакнува во тешко обработливи материјали како Што се Титаниум и Нерѓосувачки Челик. Цврстиот дизајн нуди високо ниво на точност потребно за завршување на критичните компоненти. Непарниот број на флејти го стабилизира сечењето и ги намалува природните хармоници за време на обработката. Идеален за намалување на времето на циклусот во Воздушната и Медицинските апликации.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата