• Со попуст
  • Неодамнешно
YG-1 BT Series Wanadium легура HSS Spiral Flute Tap, Hardslick обложена, тркалезна шипка со квадратен крај, модифициран комофер на дното на дното, M4.0-0.7 Големина на низата, толеранција на D4, ?

YG-1 BT Series Wanadium легура HSS Spiral Flute Tap, Hardslick обложена, тркалезна шипка со квадратен крај, модифициран комофер на

 
DEN 640.00

Количината на стоката
Това е достапна

Алатките со голема брзина на челик се добри за повеќето апликации за општа намена, кои нудат комбинација на цврстина и цврстина за отпорност на абење Обложена со хардлик. Тркалезните шини овозможуваат употреба со широк спектар на системи за управување со алатки. Кога трчате во насока спротивно од стрелките на часовникот (десна рака) Спирални флуидни алатки евакуираат чипови нагоре и надвор од сечењето за да го намалат затнувањето. 0,276-инчи должина на низата. Алатките со голема брзина на челик се добри за повеќето апликации за општа намена, кои нудат комбинација на цврстина и цврстина за отпорност на абење. Обложена со хардлик. Тркалезните шини овозможуваат употреба со широк спектар на системи за управување со алатки. Кога трчате во насока спротивно од стрелките на часовникот (десна рака) Спирални флуидни алатки евакуираат чипови нагоре и надвор од сечењето за да го намалат затнувањето. 0,276-инчи должина на низата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата