• Со попуст
  • Неодамнешно
4'''5''6 '' Инч за заклучување на полжав со полжав Дијамант мермер Пол за полирање на бетонски подлога за подлога за мелење на тркалото WFD22 од делови од Xmeifei

4'''5''6 '' Инч за заклучување на полжав со полжав Дијамант мермер Пол за полирање на бетонски подлога за подлога за мелење

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Извонредна завршница и сјај на бетонски countertop, бетонски под Екселентна завршница на подот Терацо, Травертин подот, полирање на мермерни подни. Апликација : Применливо за една или повеќе автоматски машини за лекување за мелење на десен агол или комори. Погодно е за мелење и мелење мермер, гранит, бетонска површина. Извонредна завршница и сјај на бетонски countertop, бетонски под. Екселентна завршница на подот Терацо, Травертин подот, полирање на мермерни подни. Апликација : Применливо за една или повеќе автоматски машини за лекување за мелење на десен агол или комори. Погодно е за мелење и мелење мермер, гранит, бетонска површина. Работи одлично на гранит, кварц, камења, бетонски, мермер, терацо, травертин, стакло полирање специјално дизајнирано да работи на сите видови, ако полицијата на работ со иновативна технологија. Рабовите на нашите подни влошки се заобиколени или радијални форути, повеќе од претерано возење над нашите најмногу наши Популарни PADS.Extra Thich 10мм сегменти дизајнирани за долг живот на производот. Дисковите за смола на работ се достапни во Грит од 50 до 3000 и се одличен избор за полирање мермер, гранит и инженерски камен.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата