• Со попуст
  • Неодамнешно
ФАВОМОТО МЕХАНИЧКИ МЕБИЛИ ВИСОКИ ВИСОКИ 9 ПЦС Автоматски молив Практичен мерач на притисок на гуми Преносен притисок за гума на гуми за гуми за гуми за гуми за гуми,

ФАВОМОТО МЕХАНИЧКИ МЕБИЛИ ВИСОКИ ВИСОКИ 9 ПЦС Автоматски молив Практичен мерач на притисок на гуми Преносен притисок за гума на гуми

 
DEN 194.56

Количината на стоката
Това е достапна

Механичко пенкало за мерач на воздухот : Големина на џеб за удобно носење за време на патувањето Молив за проверка на мотоцикли : Правилно надуени гуми ги подобруваат перформансите на вашето возило при возење и помагаат во подобрување на економичноста на горивото. Пенкало за притисок на автоматска гума : Редовно проверка на притисокот во гумите е неопходно за одржување на кое било возило. Молив за велосипеди гуми : челична врска уста и густина. Молив за гуми : Може да се користи во кое било време и какви било места без напојување на батеријата. Механичко пенкало за мерач на воздухот : Големина на џеб за удобно носење за време на патувањето. Молив за проверка на мотоцикли : Правилно надуени гуми ги подобруваат перформансите на вашето возило при возење и помагаат во подобрување на економичноста на горивото. Пенкало за притисок на автоматска гума : Редовно проверка на притисокот во гумите е неопходно за одржување на кое било возило. Молив за велосипеди гуми : челична врска уста и густина. Молив за гуми : Може да се користи во кое било време и какви било места без напојување на батеријата. Список на пакети Карактеристики на моливчето за притисок во гума - Боја : Сребрена. - челична врска уста и густина. - Може да се користи во кое било време и какви било места без напојување на батеријата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата