• Со попуст
  • Неодамнешно
Tecmate Optimate 4 двојна програма, TM-341, 9-Step 12V 1A Запечатен полнач за заштеда на батерија и одржувач

Tecmate Optimate 4 двојна програма, TM-341, 9-Step 12V 1A Запечатен полнач за заштеда на батерија и одржувач

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

?? ???? ?????????? ??????????? ???????? ?????-???? - Работи за вашиот мотоцикл, АТВ, рамо до рамо или личен воден брод ?? ???? ???????? ? ???? - Заштедува вашата батерија од 12 V (AGM, Gel, STD, Starter, Deep Cycle) од дури 0,5 V кога нема друг полнач. ?????? ?????????? - Поврзете се и заборавете, нема повеќе проблеми со батеријата. Континуирано полнење ако е здраво, застанува и предупредува ако е неисправно. ??????? ???????? ???? - Обезбедува 24/7 заштита со спречување на празнење од поврзано коло и гарантира поголема моќност на батеријата. ?????? ?? ?????? ???? ???? ???????? - Тестовите автоматски и означуваат дали има проблем со батеријата. ??????? ?????????? ???????? -Obtimate се препорачува од Хонда, Јамаха, Кавасаки, КТМ и Хускварна и глобалните производители на батерии Антигравилност, Супер-Б и Земјата-Х. ??????? ???????? - Целосно запечатен случај за да се заштити од истурање и лесен дожд. Полнач за батерии, олово за батерија, клипови за батерии. Полнач за батерии, олово за батерија, клипови за батерии.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата